Co nas wyróżnia?

O nas

Wiemy, że to my – DOROŚLI jesteśmy odpowiedzialni za to, kim nasze dzieci będą w przyszłości.

Dzięki naszej autorskiej ofercie programowej realizującej nową podstawę programową Ministerstwa Edukacji, budzimy w małym człowieku chęć poznawania świata, indywidualne podejście do dziecka tworzy warunki do poznania piękna i wartości prawdziwych przyjaźni, rozbudowana oferta zajęć dydaktycznych oraz slajdowiska dla dzieci i rodziców otwierają na inne kultury i drugiego człowieka.

Ponadto posiadamy bogate zaplecze (m.in. własny ogród) oraz liczne pomoce dydaktyczne m.in. zabawki Montessori.

Nasza wykwalifikowana kadra zadba o Twoją pociechę. Dzieki kreatywnym metodom tj. ćwiczeniom i zabawom teatralnym oraz elementom terapii pedagogicznej i bajkoterapii pomagamy dzieciom nieśmiałym i wycofanym. Chcemy ułatwić każdemu dziecku mocny start na dalszej ścieżce edukacyjnej.

Nasze przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Wyślij pączka do Afryki!