Aktualności
Grupa 1

Zapraszamy do ogólnopolskiego konkursu plastycznego „ W poszukiwaniu wiosny „

technika: manualna technika plastyczna płaska , rysowanie , malowanie , wyklejanie , wydzieranie , techniki łączone bez materiałów sypkich , sporządzone w formacie nie większym niż A4 . 

Prace należy składać do nauczycielek przedszkola . 

Termin składania prac to 10.03.2019 

z pozdrowieniami 

Katarzyna Grzybowska-Kozak 

Szanowni Rodzice,

Pamiątkowe fotografie,oraz kalendarze ze zdjęciem są do odbioru u nauczycielek przedszkola w poniedziałek 1.10.2018 w godzinach:

8-8.25

11.30-11.55

12.- 12.25

komplet fotografii z kalendarzem zawiera 3 zdjecia w cenie 39.90

istnieje możliwosc zakupu pojedyńczych zdjęć, wg cennika poniżej:

kalendarz ze zdjęciem 10x15 35 zł

lub 15x21 29zł

 

portret 10x15 7 zł

zdjecie z kalendarza 20x15 13 zł

grupowe 13 zł

 

ZAKUP ZDJĘĆ NIE JEST OBOWIĄZKOWY.

 

 

Kochani Rodzice,

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskim projekcie rozwijania czytelnictwa i współpracy miedzy przedszkolami , dlatego został przygotowany miś o imieniu Bruno który będzie wędrował od domu do domu przedszkolaków z dzienniczkiem „ pod pachą „ w formie segregatora . Zadaniem dziecka jest zaopiekować sie misiem , a zadaniem rodzica jest poczytania misiowi na dobranoc . Łatwe prawda ? Zapewne co wieczór jest to rytuał obecny w Waszym życiu , tym razem towarzyszyć Wam będzie pluszowy Gość . Zanim poczytacie dziecku i misiowi proszę Was , aby w dzienniczku zostawić misiowi pamiątkę . Na karcie : „Tu byłem „ proszę wpisać imię dziecka , pomoc odrysować jego dłoń lub/i zachęcić do wykonania rysunku dla misia . Wpiszcie tytuł bajki /książeczki która przeczytaliście . Myśle ze będzie to dla Was wspaniała zabawa :) 

Projekt rusza od 19 września , kolejność wędrówki misia określa nauczyciel.  Uwaga : miś u każdego dziecka będzie jeden dzień .

Przy  przekazaniu Bruna otrzymają państwo formularz (zgodę ) na udział w projekcie do podpisu. 

Pozdrawiam serdecznie 

Katarzyna Grzybowska -Kozak 

 

koordynator przedszkolny : Katarzyna Grzybowska -Kozak 

Szanowni Rodzice!
Bardzo prosze, aby najpozniej do piatku 27.04 kazde dziecko przynioslo do przedszkola podpisany maly szklany sloiczek. Czym mniejszy tym lepszy. Moze to byc sloik np z przecieru pomidorowego, musztardy itp. Wazne, by nie bylo na nim etykiety :)

Z pozdrowieniami,
Roksana Wróbel 

Strona 3 z 6

Powrót