Grupa 1

Kino za baterie

Drodzy Rodzice,

Włączcie się do akcji w której nasze przedszkole bierze udział - KINO ZA BATERIE-

Program "Kino za baterie" ma na celu edukację ekologiczną na temat oddziaływania baterii na środowisko naturalne oraz zbiórkę zużytych baterii i wymianę ich na nagrody filmowe, w postaci biletów do kina. Zużyte baterie prosimy wkładać do pojemnika z napisem "baterie"

Z pozdrowieniami

Katarzyna Grzybowska-Kozak

Szanowni Rodzice

Prosimy o zalogowanie się na strefę rodzica i przeczytanie informacji o rekrutacji.

Szanowni Rodzice

Przypominamy że w czasie trwania ferii zimowych czyli od 12-23.02.2018 przedszkole czynne jest w godzinach od 7:30-17:30.

<<<456>>>